Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Opět rozšiřujeme nabídku vín od vinařství Cícha

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Vinařství rodiny Cíchovy patří mezi naše nejoblíbenější dodavatele. K novým kvalitním vínům ročníků 2018 a 2019 od tohoto renomovaného vinařství brzy do naší nabídky přidáme další skvělá vína ročníku 2020. Sledujte naše facebookové a webové stránky.

V prosinci jsme naši nabídku vín od Vinařství rodiny Cíchovy rozšířili o kvalitní vína ročníků 2018 a 2019. Můžete si tak u nás koupit třeba skvělé bílé víno Aurelius Cícha 2019 s přívlastkem výběr z hroznů, suché bílé víno Cuveé Stará Hora Terroir Cícha 2019 s přívlastkem pozdění sběr, unikátní bílé víno Memento Pinoc Blanc Cícha 2018 s přívlastkem pozdní sběr nebo vynikající Rulandské šedé Barrique Cícha 2018. Další informace k těmto vínům naleznete v naší prosincové aktualitě nebo u jednotlivých vín od vinařství Cícha v naší nabídce.

Již brzy se v naší nabídce vín od vinařství Cícha objeví také ročníky 2020. Těšit se můžete například na Rulandské šedé s přívlastkem pozdní sběr, Pinot Noir - KLARET s přívlastkem pozdní sběr nebo Sauvignon s přívlastkem pozdní sběr. Vinařství rodiny Cíchovy právem patří mezi ta nejuznávanější v naší zemi a jejich vína vám nabízíme v našem e-shopu s velkou radostí a jistotou vaší spokojenosti.

Nepřehlédněte ale také naši nabídku vín od dalších vinařů z různých zemí. Za pozornost rozhodně stojí nabízená chorvatská vína od renomovaného vinařství Madirazza nebo slovinská vína od vinařství Goriška Brda.

Všechna vína pro vás velmi pečlivě vybíráme a usilujeme o to, abyste u nás vždy měli možnost pestrého výběru kvalitních vín z různých koutů světa. Najdete u nás kromě skvělých moravských vín a již zmíněných chorvatských a slovinských vín také vína francouzská, italská či oblíbená vína z Nového světa. Rádi svým zákazníkům dáváme možnost vybrat si víno třeba z Nového Zélandu a porovnat ho s podobnou odrůdou z tuzemska.

Ať už zvolíte vína od vinařství Cícha, vyberete si z naší nabídky chorvatských či slovinských vín nebo sáhnete po jakékoli jiné lahvi z naší nabídky, věříme, že budete spokojeni.

Na zdraví!

1
false
false
true
Remove
Change
tr