Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Představujeme...

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Přinášíme vám výběr z naší nabídky vín. Vína, která byste neměli přehlédnout, a pokud jste je ještě neochutnali, vřele doporučujeme je vyzkoušet.


Vína od vinařství Cícha

Rodinné vinařství rodiny Cíchovy právem patří mezi ta nejoblíbenější v naší zemi. S hrdostí vám nabízíme jejich kvalitní vína.

Už jste ochutnali třeba suché bílé víno Cuveé Stará Hora Terroir Cícha 2019 s přívlastkem pozdění sběr? Zaujme aroma zralé máslové hrušky a medu s tóny minerality a kořenitosti.

Za vyzkoušení rozhodně stojí také polosladké bílé víno Aurelius Cícha 2019 s přívlastkem výběr z hroznů. Můžete se těšit na ovocnou vůni (broskve, mandarinky atd.) s tóny citronové kůry a lipového květu. 

Nebo ochutnejte Memento Pinot Blanc Cícha 2018, suché bílé víno s přívlastkem pozdní sběr. Osm měsíců pro vás zrálo na jemných kvasnicích. Ve vůni najdeme hrušku, liči a vanilku. Chuť je svěží,minerální, doprovázená slaným karamelem. Připomíná máslovou sušenku.


Chorvatské vinařství Madirazza

Chorvatská vína jsou naší specialitou. Dovážíme je pro vás od pečlivě vybraného chorvatského vinařství Madirazza.

Doporučujeme vyzkoušet například Madirazza Plavac Mali 2017, silné víno vynikající kvality a dlouhé životnosti, které je bohaté na taniny a má vysoký obsah alkoholu. Nabízí bohatou, plnou chuť a charakteristickou vůni asociující sušené či pečené ovoce. Plavac Mali se právem považuje za krále červených vín v Chorvatsku. 

Vaší pozornosti by také nemělo uniknout skvělé víno Madirazza Dingač Barrique 2011, silné ohnivé víno se sytou barvou, stabilní výraznou vůní s bylinnými příchutěmi a charakteristickou barikovou chutí. A nyní ho navíc můžete koupit za výprodejovou cenu, tedy jen za 645 Kč (místo původních 859 Kč)!


Další výběr z nabídky vín se slevou

Sauvignon Blanc Pays d'Oc Paul Mas 2014 nyní také nabízíme se slevou. Vychutnejte si suché bílé víno, které provází světle žlutá barva se zelenkavými reflexy a ovocná vůně po angreštu s bylinnými tóny, nyní pouze za 105,- Kč (původní cena 140,- Kč). V ústech chutná svěže, vyváženě a nabízí elegantní dlouhý závěr. Vynikající při teplotě 10° C k bílým masům, rybám či zákuskům.

Se slevou si můžete v našem e-shopu koupit i  CASAS DEL BOSQUE Pinot Noir Gran reserva. Toto skvělé víno s intenzivně červenou barvou, aroma jahod, červeného bobulového ovoce, koření a zeminy a chutí vyznačující se skvělou vyvážeností kyselin a delikátních taninů nyní jen za 299,- Kč (původní cena: 399,- Kč).

Červené víno Cabernet Sauvignon Pays d'Oc Paul Mas 2014 je v chuti strukturované, měkké s ovocným tělem a nadchne rubínovou barvou a vůní po ostružinách a borůvkách. Nyní ho u nás koupíte za 105,- Kč (místo původních 140,- Kč).

Podívejte se na všechna vína, která nyní můžete v rámci akční nabídky koupit ještě výhodněji.

Na zdraví!

1
false
false
true
Remove
Change
tr