Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Představujeme slovinská vína

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Vinařství má ve Slovinsku dlouhou tradici a slovinská vína se vyznačují výbornou kvalitou. Přesto jsou u nás často opomíjená. Dnes vám chceme představit slovinská vína z naší nabídky, která pro vás dovážíme od pečlivě vybraného dodavatele - vinařství Goriška Brda. A pozvat vás na výpravu za objevováním nových chutí, vůní a barev.

Slovinské vinařství Goriška Brda se nachází ve stejnojmenném okrese na západě Slovinska. Region Brda má se svým příjemným středomořským klimatem vynikající podmínky pro pěstování ovoce - a samozřejmě vinné révy. Vinařství Goriška Brda spojuje 400 rodin, které více než půl století pracují společně a budují jméno unikátnímu vínu z regionu Brda.

Ochutnejte třeba Cabernet Sauvignon Bagueri Goriška Brda 2013, komplexní víno, které zaujme tmavě rubínovou barvou s fialovým odstínem a aroma připomínajícím černý rybíz, čokoládu, povidla a mátu. Jeho plnou sametovou chuť příjemně doplňují sladké třísloviny. 

Cabernet Sauvignon Quercus Goriška Brda 2013, strukturálně kvalitní prémiové víno, zase ve vůni nabídne kromě černého rybízu a máty také zelenou papriku a cedr. Jeho chuť je v ústech plná, nasládlá a doplněná tříslovinkou. 

Suché bílé víno Chardonnay Bagueri Goriška Brda 2009 se vyznačuje příjemnou a plnou chutí s aroma citrusů, zralých broskví, melounu, vanilky a lískových ořechů. Toto svěží víno má díky zrání v sudech příjemně barikované aroma.

Suché červené víno Merlot Quercus Goriška Brda 2011 nyní můžete koupit se slevou (za 142,- Kč, místo původních 190,- Kč). Také toto prémiové víno se vyznačuje atraktivní tmavě rubínovou barvou s fialovým odstínem. Jeho ovocná vůně připomíná zralé třešně, ostružiny a moruše. Hladkou chuť s příjemnou tříslovinou zakončuje lahodná stopa vanilky a čokolády.

Podívejte se na všechna naše slovinská vína a vyberte si podle své chutí a preferencí. A pokud rádi objevujete nové chutě a vůně, zkuste také naše chorvatská vína. Vína z Chorvatska pro vás dovážíme od renomovaného vinařství Madirazza. Nebo se vydejte na výpravu za argentinským Malbecem s naším speciálním balíčkem, který jsme pro vás sestavili z pečlivě vybraných vín odrůdy Malbec od různých argentinských vinařů.

Nabízený sortiment pro vás pečlivě vybíráme a můžete si tak být jistí, že si u nás koupíte jen kvalitní vína. Pojďte s námi objevovat nové chutě, vůně a barvy...

1
false
false
true
Remove
Change
tr