Doprava a platba

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

Doprava a platba

Doprava

Messenger

Zboží Vám kurýr doručí na Vámi zvolenou adresu. Ráno v den dodání Vám přijde informační SMS. Kurýr Vám bude asi 15 minut před předáním volat pro ověření Vaší dostupnosti na adrese.

Ceník dopravného


Počet kusůPočet kartonůCena s DPH
1-121-2147 Kč
13-243-4194 Kč
25 a více5-6230 Kč


Osobní vyzvednutí na výdejně

Zboží si můžete vyzvednout v naší výdejně zboží "Obchůdek u Bobše".  Platby v hotovosti ani kartou nepřijímáme. Objednávky lze zaplatit pouze online platební kartou nebo převodem na účet. Po úhradě objednávky Vám přijde prostřednictvím emailu potvrzení o uložení vína na výdejně společně s kódem pro vyzvednutí.

Adresa

Obchůdek u Bobše

Rooseveltova 578/33

160 00 Praha 6-Bubeneč

Česká republika

Otevírací doba

Po–Čt09:00–18:00
09:00–17:00
So-NeZavřeno

Platba

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Zaplatit u nás můžete kartami Visa a MasterCard. Platba kartou je možná při jakémkoliv typu dopravy.

Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba online bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Dobírka

Dobírka je zpoplatněna částkou 37 Kč vč. DPH. Dobírku lze zvolit pouze při dopravě pomocí kurýra Messenger. Kurýr nepřijímá platební karty, pouze hotovost.

Platba převodem na náš účet

Vaši objednávku lze zaplatit předem na náš bankovní účet. Zboží bude odesláno ihned po obdržení platby. Tento způsob platby není zpoplatněn.

Bankovní spojení

Číslo účtu: 2501290244/2010
Banka: Fio banka a.s.

Kontakt na provozovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel:  +420 228 224 267

1
false
false
true
Remove
Change
tr