Doporučené produkty

Ryzlink rýnský Cícha 2015

Ročník 2015

BarvaBílé Kategoriepolosuché VýrobceCícha

160Kč 120Kč

Madirazza Dingač 2015

Ročník 2015

OdrůdaDingač BarvaČervené Kategoriesuché VýrobceMadirazza

506Kč

Amalaya Malbec 2017

Ročník 2017

OdrůdaMalbec BarvaČervené KategorieSuché VýrobceAmalaya

338Kč

Sauvignon Blanc Pays d'Oc Paul Mas 2014

Ročník 2014

OdrůdaSauvignon Blanc Barvabílé VýrobcePaul Mas

140Kč 105Kč

Merlot StoneCastle 2012

Ročník 2012

OdrůdaMerlot BarvaČervené VýrobceStoneCastle

180Kč 134Kč

Merlot Bagueri Goriška Brda 2011

Ročník 2011

OdrůdaMerlot BarvaČervené Kategoriesuché VýrobceGoriška Brda

340Kč

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Potvrďte prosím Váš věk.

Je mi více než 18 let Opustit eshop

O nás

Vážení zákazníci, milovníci dobrého vína, vítejte na našich webových stránkách! Cílem našeho e- shopu je srovnávat nabídku těch nejlepších vinařů u nás i ve světě a dát tuto možnost i vám. Na těchto stránkách naleznete pečlivý výběr kvalitních vín z různých koutů světa. Najdete u nás kromě skvělých moravských vín také vína francouzská, italská či oblíbená vína z Nového světa. Ale třeba také kvalitní slovinská vína. Naší specialitou jsou pak chorvatská vína, která pro vás dovážíme od renomovaného vinařství Madirazza.

Snažíme se na těchto stránkách prezentovat různorodou nabídku těch podle našeho názoru nejkvalitnějších vín, upozorňovat na novinky našich dodavatelů a vytvářet možnost koupě vín odrůzných vinařství v jednom uceleném balíčku. To vše proto, abyste mohli snáze objevovat nové chutě, vůně a barvy a vždy si u nás vybrali právě takové víno, po jakém právě toužíte. Naší filozofií je, že pro levné jakostní víno si zákazník může dojít do kteréhokoli supermarketu. Chce-li si koupit víno produkce místních vinařů, jde do nejbližší vinotéky. My vám dáváme možnost vybrat si láhev vína třeba z Nového Zélandu a srovnat ho s vínem podobné odrůdy například z Perné u Mikulova.

Naleznete u nás jak vína dobře známá, například z oblíbeného vinařství Cícha, tak i takové speciality, jako jsou třeba chorvatský Dingač od vinařství Madirazza nebo skvělá slovinská vína z okresu GoriškaBrda.

Na pomoc při orientaci v různých vinařských termínech máme pro vás výkladový vinařský slovníček, v němž si můžete ujasnit pojmy, které vám třeba nejsou úplně jasné.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru a ten nejlepší zážitek při vychutnávání vín od nás!


Novinky

Představujeme slovinská vína
22.03.2021

Představujeme slovinská vína

Vinařství má ve Slovinsku dlouhou tradici a slovinská vína se vyznačují výbornou kvalitou. Přesto jsou u nás často opomíjená. (celý článek)

Představujeme...
23.02.2021

Představujeme...

Přinášíme vám výběr z naší nabídky vín. Vína, která byste neměli přehlédnout, a pokud jste je ještě neochutnali, vřele doporučujeme je vyzkoušet. (celý článek)

More news

Slovník vinaře: Slámové víno

Víno označené jako slámové je specifické svým postupem výroby. Hrozny se usuší na slámě až téměř do podoby rozinek a z těch se teprve pak víno lisuje.

Další výrazy

1
false
false
true
Remove
Change
tr